ХІV Луньовські читання "Проблеми охорони та збереження музейних пам’яток в період воєнних дій та інших надзвичайних ситуацій: історія та сьогодення"

5 травня 2023 року

​5 травня 2023 р. координатор проєкту МІСТО І ВІЙНА Євген Рачков представив результати досліджень міської культурної спадщини України на науковій конференції ХІV Луньовські читання "Проблеми охорони та збереження музейних пам’яток в період воєнних дій та інших надзвичайних ситуацій: історія та сьогодення".


Під час пленарного засідання конференції він виголосив доповідь "Збереження та переосмислення культурної спадщини українських міст в умовах війни: про реалізацію наукового проєкту МІСТО І ВІЙНА".

ХІV Луньовські читання відбулися в онлайн-форматі. У конференції взяли участь музеєзнавці, історики, мистецтвознавці, пам’яткознавці, педагоги, які представляють музейні, наукові та навчально-освітні заклади Харкова і Харківщини, Києва, Дніпра, Полтави Рівного та Ужгорода. Основними організаторами конференції стали Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна та Асоціація музеїв вищих навчальних закладів міста Харків.